Oglasi

SPORT

Nastavljeno je takmičenje u Ligi prvaka - Chelsea i Barcelona odigrali 1:1, Bayern pobijedio Besiktas 5:0.
Među uhapšenima su i nogometaši iz timova u nižim ligama, ali policija nije objavila njihova imena.
Barry Bennell u nekoliko engleskih klubova zlostavljao 12 dječaka u dobi od 12 do 15 godina od 1979. do 1991. godine.
I pored vodstva u većem dijelu meča, ekipa koju je izabrao Stephen Curry izgubila je u završnici sa tri poena razlike.
Marcel Hirscher osvojio i drugu zlatnu medalju te kao prvi favorit ulazi u slalomsku trku koja se vozi za nekoliko dana.
Amel Tuka je pobijedio u trci na 800 metara na Balkanskom prvenstvu, dok je Mesud Pezer bio najbolji u bacanju kugle.

Izdvojeni Video

Hrvatska je na početku Evropskog prvenstva za rukometaše uvjerljivo savladala Srbiju u Splitu. Sa više detalja sa te, a i
Organizatori su predstavili komplete medalja koje će početkom sljedeće godine biti dodijeljene najboljim sportistima na

NAJNOVIJI VIDEO

Novoizabrana premijerka Srbije Ana Brnabić svojim prvim intervjuom sa te pozicije za američku novinsku agenciju Bloomberg
UN-ova organizacija Svjetski program za hranu pozvala je na hitnu dostavu humanitarne pomoći Somalcima pogođenima sušom.
Košarkaši Crvene Zvezde napravili su veliki podvig u borbi za plasman u doigravanje najjačeg košarkaškog natjecanja u Europi