Hirscher pobjednik u Leviju

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je četvrto mjesto s vremenom 1:46.64 i zaostatkom od 1,22 sekunde za pobjednikom Hirscherom (EPA)

U prvom slalomu sezone koja je za Svjetski kup vožena danas u Leviju, pobjedu je odnio Austrijanac Marcel Hirscher. Vrijeme pobjednika iznosilo je 1:45.42.

Drugo mjesto zauzeo je Mario Matt iz Austrije, s vremenom 1:46.04 i zaostatkom od 62 stotinke za pobjednikom, dok je treće mjesto pripalo norveškom skijašu Henriku Kristoffersonu, s vremenom 1:46.35 i 93 stotinke zaostatka.

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je četvrto mjesto, s vremenom 1:46.64 i zaostatkom od 1,22 sekunde za pobjednikom Hirscherom.

U poretku slalomaša vodi Marcel Hirscher koji je danas osvojio 100 bodova, drugi je Matt sa 80, a treći Norvežanin Kristofferson sa 60. Kostelić zauzima četvrtu poziciju sa 50 bodova.

U ukupnom poretku skijaša Kostelić je na 5. mjestu sa 74 boda, dok je i ovdje Hisrcher prvi sa 160 bodova, drugi je Amerikanac Ted Ligety sa 124 bodova, treći je Francuz Alexis Pintaurault sa 83 boda.