Oglasi

LE: Vardar srušio Fenerbahce, remi Dinamo-Skenderbeu

Krasnodar nadjačao Crvenu zvezdu 3:2, dok je Everton pobijedio Hajduk 2:0.

Delić o porazu Osijeka u doigravanju za Evropsku ligu

Osam klubova iz regije odigralo je prve utakmice doigravanja, posljednje faze kvalifikacija za novu sezonu Lige Europe.

Vardar je s 2:0 svladao jednog od turskih velikana - Fenerbahce, pogocima Armenca Basegjana u 20. i autogolom Topala u 2. minuti sudačkog dodatka.

Drugi makedonski klub Shkendija, teško je poražen od Milana, 6:0.

Dinamo je u Zagrebu odigrao neriješeno 1:1 s albanskim Skenderbeuom.

Gosti su poveli golom Liridona Latifija u 37. minuti, a izjednačio je Čileanac Angelo Henriquez u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Beogradska Crvena zvezda na gostovanju u Rusiji izgubila je od Krasnodara, 3:2.

Veršić o remiju Dinama i Skenderbega

Crveno-beli su uspjeli postignuti dva važna gola u gostima preko Slavoljuba Srnića u 57. i Aleksandra Pešića u 72. minuti, dok su strijelci za rusku momčad bili Ivan Ignjatijev u 20., Viktor Klason u 46. i Sergej Petrov u 68. minuti.

Drugi beogradski klub, Partizan, na stadionu u Humskoj s mađarskim Videotonom odigrao je bez golova.

Poraz Hajduka

Iako su sva tri hrvatska predstavnika imala nezgodne protivnike, najteže je večeras bilo splitskom Hajduku, koji je gostovao kod engleskog Evertona i izgubio  2:0.

Treći hrvatski predstavnik Osijek kod kuće je izgubio od Austrije iz Beča,1:2.

Slovenski predstavnik Domžale kod kuće je s francuskim Marseilleom odigrao neriješeno, 1:1.