Liga prvaka: Pobjeda Vardara, poraz Partizana u trećem pretkolu

Gol odluke u makedonskoj prijestolnici postigao je brazilski internacionalac Balotelli Jonathan u 65. minuti (EPA)

Nogometaši makedonskog šampiona Vardara upisali su pobjedu u prvom meču trećeg pretkola Lige evropskih prvaka.

Tim iz Skoplja večeras je, na stadionu Filip Drugi u makedonskoj prijestolnici, savladao danski FC Copenhagen sa 1:0.

Gol odluke postigao je brazilski internacionalac Balotelli Jonathan u 65. minuti.

Prvak Srbije Partizan večeras je pretrpio poraz na svom stadionu od grčkog Olympiakosa 1:3.

Dvostruki strijelac za goste iz Pireja bio je Francuz Ben koji je domaćeg golmana savladao u šestoj i 56. minuti, a još jedan pogodak upisao je Nigerijac Emenike u sudijskoj nadoknadi meča.

Gol za Partizan djelo je Kamerunca Tawambe u 10. minuti.