LP: Pobjeda Dinama u Zagrebu, remi Zvezde i Ludogoretsa

Nogometaši beogradske Crvene zvezde, šampiona Srbije, remizirali su na gostovanju u bugarskom Razgradu sa domaćim Ludogoretsom i tako napravili dobar posao u prvom meču trećeg pretkola Lige europskih prvaka.

U Bugarskoj je rezultat glasio 2:2 što je povoljan rezultat za Beograđane pred revanš na njihovoj Marakani.

Ludogorets je poveo u 43. minuti preko Cafua, da bi Katai pogodio za poravnanje u 48. minuti. Zvezda je 19 minuta kasnije povela golom Kange, a konačnih 2:2 postavio je Keseru.

Hrvatski prvak Dinamo iz Zagreba savladao je sa 2:0 šampiona Gruzije Dinama iz Tbilisija na zagrebačkom Maksimiru i tako skoro pa osigurao mjesto u doigravanju za plasman u grupnu fazu Lige prvaka.

Domaći su nakon prvih 45 minuta vodili sa 2:0, a oba pogotka viđena su u posljednjih šest minuta prvog poluvremena.

U 39. minuti je golmana gostiju savladao El Soudani, da bi na 2:0 povisio Ćorić.