NBA: Lakersi uvjerljivi nad Nuggetsima

I New York Knicksi su slavili nad Washington Wizardsima, rezultatom 108-87.

Košarka, NBA, SAD, Los Angeles, Lakersi, Lakers, Denver, Nuggets,
Bryant je postigao 14 koševa i osam skokova [AFP]

Los Angeles Lakersi su popravili omjer pobjeda i poraza na početku sezone na 8-8 nakon uvjerljive pobjede u večernjim satima u petak od 122-103 nad Denver Nuggetsima u svom Staples Centru.

Tri večeri nakon što su izgubili od Indiana Pacersa zabivši samo 77 koševa, od čega je 40 bilo od Kobea Bryanta, Lakersi su pokazali svu svoju moć u napadu.

Dwight Howard se iskazao sa 20 skokova i 28 koševa, od čega je 16 zabio u prvoj četvrtini, dok je Antawn Jamison bio najučinkovitiji sa 33 koša uz 12 skokova, a Jodie Meeks je dodao 21 koš iz sedam uspješnih trica. Lakersi su sada popravili svoj omjer poraza i pobjeda na 8-8.

Druga pobjeda Knicksa

Bryant je odigrao sporednu ulogu sa 14 koševa i osam skokova.

Nakon što je gubio 14 koševa u prvom poluvremenu, Denver se približio na sedam razlike sedam minuta prije kraja treće četvrtine. Trener Lakersa Mike D'Antoni je nakon što je DariusMorris promašio polaganje, a Pau Gasol šut, uveo Jamisona koji je odgovorio s deset koševa zabijenih u zadnjih pet minuta četvrtine i prednost za Lakerse je narasla na 15 koševa.

Nuggetsi nakon toga nisu uspjeli smanjiti prednost protivnika, koja je do kraja utakmice bila dvocifreni broj.

U drugoj utakmici, J.R. Smith je zabio 20 koševa uz šest asistencija, a Carmelo Anthony je također dodao 20 koševa u drugoj uzastopnoj pobjedi New York Knicksa nad Washington Wizardsima od 108-87.

Knicksi su popravili (11-4) svoj omjer pobjeda i poraza na domaćem terenu na 6-0, prvi put od sezone 1992-93., kada su pobijedili u 60 utakmica.

Tyson Chandler je dodao double-double sa 12 pogodaka i 10 skokova, dok je Ronnie Brewer zabio 12, a Raymond Felton 11 koševa.

Kod Wizardsa (1-13), Jordan Crawford je "ubacio" 17 koševa, Bradley Beal je dodao 14, a Kevin Seraphin 13.

Teme:

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove Al Jazeere Balkans. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja jer takvi komentari neće biti objavljeni. Al Jazeera Balkans zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja.